Wonder Wood

Eğlence Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 26 MB
  • Version 1.0.13
  • Dil İngilizce
  • Firma HeroCraft Ltd
Sevimli hayvanların bulunduğu kocaman bir orman sizleri bekliyor. Siz de hemen indirin ve eğlenceye erken başlayın.

Kocaman bir orman içerisinde bir sürü hayvan ve onların doğal yaşamı sizlerin elinde şekillenecek. Bir sürü hayvan ve onların ihtiyaçlarına yardımcı olmak, onların doğal yaşamını korumak, besin ihtiyaçlarıyla ilgilenmek gibi pek çok görev sizleri bekliyor. Kendinizi geliştirmenizi ve hayvanlara olan ilginizi artıracak bu program sizleri bekliyor.  Yepyeni sürümüyle bu oyun sizin ilginizi çok çekecek.

  Doğal yaşamdaki değişikleri, ormanın içindeki yapıları ve hayvanların yaşam alanlarındaki nesneleri tamamen siz kontrol edeceksiniz. Doğal yaşamın bozulmaması için zararlı olan yapıları yok edeceksiniz. Bunları yaparken sevimli hayvan dostlarınız da size yardım edecek ve doğayı yaşanır hale getireceksiniz. Bunların yanında doğada güzel süslemeler yapmak, etrafı temizlemek de yine sizin görevleriniz arasında.

 Minik sevimli hayvanların yardımıyla da onların yaşam alanları olan ormanlarını düzene sokacak ve bütün kötü yapılanmaları siz temizleyeceksiniz. Böylece doğa daha temiz ve hayvanlarınız daha mutlu,sağlıklı bir şekilde yaşamlarını sürdürecekler. Boş zamanlarınızda size eğlenceli bir uğraş haline gelecek bu oyunu oynarken çok keyif alacaksınız ve boş zamanlarınızın tamamını bu oyun kaplayacak. Siz de bu harika oyuna sahip olmak istiyorsanız hemen bu oyunu indirin. Bunun için tek yapmanız gereken şey indir butonuna basmak.

Wonder Wood indir
DİĞER SÜRÜMLER